Video from FC Workshop

Jak mám v multilevelovém marketingu uspět, když jsem student, starší mě nerespektují a do mojí sítě nechtějí?

Jak mohu slibovat velký výdělek, když začínám a ještě jsem nic nevydělal?

Jak získat důvěru lidí, kteří se spálili v jiném MLM?

Jak odvrátit syndrom vyhoření v sobě, nebo v jiných?

Co dělat s rozkladnými potížisty ve svém týmu?

Na tyto modelové situace, ale i desítky dalších, hledali odpověď během zářijového FC Workshopu v hotelu Hilton Prague dvě z největších osobností českého MLM.

Roman Hassmann, vyučený mechanik-seřizovač obráběcích strojů, z něhož multilevelový marketing udělal bohatého člověka, respektovaného i v zahraničí, a ing. Aleš Buksa, který má bezkonkurenčních 35 let MLM zkušeností, nabídli unikátní podívanou. Vyznavači dvou různých škol, kteří se nikdy předtím neviděli a nesešli, poprvé souběžně poskytovali své know-how a konkrétní zkušenosti bez ohledu na příslušnost k firmě. Nemuseli jste být z Amwaye a LR, ani ještě vůbec zapojeni v MLM, mohli jste přicházet dokonce s myšlenkou na vlastní MLM podnikání, jež Amwayi a LR konkuruje – každý problém byl důkladně rozebrán, dokud nebyl tazatel úplně spokojen.

S jakým produktem mám v MLM naději na úspěch?

Jak poznám dobrý MLM?

Mám zůstal napůl v zaměstnání, nebo vsadit vše na jednu kartu?

Charakter workshopu dovoloval přítomnost jen 31 účastníkům, jen tak mohl mít každý dostatečný prostor. Přesto večer trval přes 3,5 hodiny. Po omezenou dobu nabízíme více než 100minutový záznam nejzajímavějších odpovědí z FC Workshopu. Přístup k objednávce je zde. Video, které by měl shlédnout každý, kdo to s MLM myslí opravdu vážně, bude doručeno ihned po zaplacení formou unikátního odkazu.