Information about subscription

Máš svůj cíl, ale nesměřuješ k němu své kroky. Dobře víš, co by pro Tebe bylo nejlepší – pro Tvé zdraví, pro Tvůj úspěch, pro Tvé naplnění –, ale nevydržíš. Odkládáš, vzdáváš, a když to zkusíš, s každou dílčí prohrou si věříš stále méně. Bojíš se udělat další chybu. Myslíš, že to opět nedokážeš.

Denně potkávám lidi, kteří začínají a vzdávají své sportování, hubnutí, učení. Kteří rezignují na své pracovní cíle. Kteří své sny považují jen za fantazii. Kteří jen ukrajují dny v představě, že na to nemají.

NE! Máš na to úplně stejně jako kdokoli jiný. A já Ti dokážu, že to zvládneš. Jen mi musíš pomoct. Musíš chtít.

TOTO VYDÁNÍ magazínu FC je, uznávám, odsouzeníhodné. Staví totiž Tebe na první místo. Ne Tvého partnera, Tvé děti, přátele, rodiče. Ale Tebe. Nicméně věřím, že mi odpustíš – jen co se přesvědčíš, že není nic sobeckého na tom udělat to nejlepší pro sebe. Ba že to může být dokonce to nejlepší i pro Tvé okolí, které získá silného člověka, úspěšný příklad.

Cesta k nejlepší verzi vlastního Já

100 stran tohoto vydání bude věnováno pouze Tobě a Tvému sebezdokonalování. Neboj, nechci Tě změnit v někoho jiného, než jsi, jen pomoci k nejlepší možné verzi Tvého Já.

Chci, ať poznáš, přijmeš a uplatníš své přednosti. Seznámíš Tě s lidmi, kteří ze sebe také přestali mít strach. Kteří se smířili s tím, kdo jsou, a dokázali nejlépe “prodat” vlastní Já.

FC je takovou poloknihou. Každý článek navazuje na předchozí. Jedno téma, jeden společný jmenovatel, mnoho životních příběhů. Všechny pro Tebe. Ne pro Tvé úspěšné snění. Ale pro Tvou úspěšnou cestu.

O autorovi

Petr Casanova, foto: Stanislav Milata

PETR CASANOVA (*1974) je autorem čtyřnásobných bestsellerů 250 zákonů lásky (2015) Dvanáct srdcí (2016). V roce 2011 založil FirstClass.cz, dnes největší komunitu osobního rozvoje na českém a slovenském internetu, která má již téměř čtvrt milionu fanoušků.

Čtenářům FC odpovídá na e-mailové adrese uvedené v magazínu. Proto má FC striktně limitovaný náklad.

Všechna starší vydání FC jsou vyprodaná. Toto nové rozesíláme od 29. března 2017. Dotisk neprovádíme.

Digitální verzi FC lze číst na chytrém telefonu nebo tabletu, mobilní aplikace je ke stažení ZDE. Čtení je možné offline (bez připojení k internetu), ke stažení jsou verze pro iPhony, iPady a zařízení s Androidem.